Pôžičky Hypotéky Úvery

Ako mať viac peňazí?
ZDARMA EBOOK
"Ako mať viac peňazí ..."
(klikni na obrázok)

 

 Spolupracujeme:
Najlepšia hypotéka

 

 

 

 

 

 

Povinné zmluvné poistenie - PZP

Úvery pre nezamestnaných predsa budú

 


 

Úver pre nezamestnaných je špecifickým typom úveru. Veľmi dôležitým údajom ktorý si treba pred požiadaním vopred overiť je takzvaná RPMN (ročná percentuálna miera nákladov úveru), presne pri tomto type úveru sa môže totiž vyšplhať až do výšky cez 30 %, čo spolu s viac ako 10% úrokom môže viesť k mimoriadnemu predraženiu úveru..

 

Nebankové pôžičky

 

Podmienky pre pridelenie tohoto úveru pre nezamestnaných sú vo firmách rôzne. Najčastejšie firmy nevyžadujú skoro žiadne potvrdenia. Úvery pre nezamestnaných sú tým pádom vďaka vysokej rizikovosti zaťažené vysokým úrokom.

 

Ručenie v tomto prípade býva najčastejšie hmotnými vecami (auto, zariadenie) alebo nehnuteľnosťou (byt, majetok, garáž). Výhodou je rýchlosť vybavenia, peniaze do 24 hodín, atď. Tento úver je väčšinou bezúčelový, čiže firmy nezisťujú, na čo a ako klient peniaze použije.

 

Mikroúvery môžu dopomôcť, aby ľudia bez práce začali podnikať

 

Úvery pre nezamestnanýchNa rastúci počet nezamestnaných Európska komisia reagovala zníženým poskytovaním úverov na rozbeh podnikania.

 

Na takýto úver by mali mať nárok hlavne ľudia, ktorí prišli o prácu i tí, ktorým hrozí, že ich zamestnávateľ čoskoro prepustí. Informovala o tom agentúra Reuters - december 2009.

 

Komisia plánuje na tieto úvery vyčleniť 100 miliónov eur. Očakáva sa však, že tento projekt podporia aj ďalšie inštitúcie, najmä Európska investičná banka, vďaka čomu sa celkový rozpočet na pôžičky zvýši na pol miliardy eur.

 

Komisia chce počas ôsmich rokov z tohto balíka poskytnúť celkovo 45-tisíc úverov. Toto vlastne znamená, že priemerná výška úveru bude viac ako 11-tisíc eur.

 

„Ekonomická kríza povedie tento rok k strate 3,5 milióna pracovných miest v Európskej únii,“ povedal podľa agentúry Reuters eurokomisár pre zamestnanosť a sociálne veci Vladimír Špidla. „V súčasnej recesii chceme ponúknuť nový štart nezamestnaným prostredníctvom ľahšieho prístupu k úverom na rozvoj nového podnikania“.

 

Najvýhodnejšia pôžička - Vybavte si pôžičku jednoducho až do 1500 €.

Výhodná online pôžička - Okamžité posúdenie Vašej žiadosti!

 

<< úver pre mladých                                                                                                   úver na auto >>

 

Tento úver umožňuje financovať vaše bývanie výhodnejšie.    Možnosť použiť na kúpu nového alebo ojazdeného auta.