Pôžičky Hypotéky Úvery

Spolupracujeme:
Najlepšia hypotéka

 

 

 

 

 

 

Povinné zmluvné poistenie - PZP

Súkromné pôžičky

 


 

V dnešnom svete ekonomickej krízy sa môže stať každému, že sa dostane do nepríjemných finančných problémov. Z ničoho nič môže dobre prosperujúceho firma zrazu veľmi rýchlo skrachovať, úspešný podnikateľ zbankrotovať, dlhoročný zamestnanec ukončiť prácu.. 

 

 

Ako sa v takýchto situáciách máme zariadiť? Väčšinou naše kroky mieria do bánk, kde nám sľubujú jednoduché vyriešenie finančných problémov. Ale ako už býva, realita je celkom iná a správne riešenie nie je vždy také jednoduché ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Niekedy sa totižto stáva, že záujemca o pôžičku ju vôbec nedostane. A práve v takýchto prípadoch, kedy je akákoľvek zbytočná strata času riziková je najlepšie vyhľadať finančnú pomoc u súkromnej osoby.

 

Súkromné pôžičky aj na zmenku

Ak záujemca o súkromnú finančnú pôžičku nedostal určenú finančnú čiastku v bankách, splátkových spoločnostiach alebo iných nebankových inštitúciách, je pôžička od súkromnej osoby najlepším riešením.

 

Väčšinou sa jedná o pôžičku na zmenku, kedy poskytovateľ nevyžaduje výpis z príjmov, ručiteľa, register dlžníkov ani predbežné poplatky.

 

Zriadenie súkromnej pôžičky na zmenku je ľahké a rýchle. Môže sa jednať o pôžičku aj desaťtisícov euro, stačí si len sadnúť pohodlne k počítaču a nájsť si najbližšiu súkromnú osobu poskytujúcu finančné pôžičky na zmenku na internete.

 

Vaše finančné problémy tak budú zažehnané, bez vysvetľovania vašej zložitej situácie cudzím pracovníkom bánk alebo iných inštitúcií . Pôžičky na zmenku od súkromných osôb sú vždy k dispozícii.

 

Pôžičky od súkromných investorov - výhody

  • sú ľahko a rýchlo dostupné
  • nie je testované či žiadateľ je schopný splácať
  • súkromný investor neskúma či ste vedení v registri dlžníkov
  • výška vášho príjmu nie je dôležitá
  • investor nevyžaduje potvrdenie o vašom príjme
  • hotovosť vám môže byť odovzdaná hneď po podpise zmluvy
  • nikto sa vás nepýta na čo peniaze použijete

Pôžičky od súkromných investorov  - nevýhody

  • dosť vysoké úroky a RPMN (ročná percentuálna miera nákladov)
  • niektorí investori vyžadujú ručenie vlastným majetkom, väčšinou je to nehnuteľnosť

Na čo si dať pozor?

Predovšetkým si treba vybrať takého investora, ktorý je preverený alebo ktorého dobre poznáte. Odporúčame pozorne si prečítať zmluvu a neplaťtiť žiadne poplatky vopred. Splátkový kalendár by mal byť jasný a mal nastavený tak aby ste boli schopní jednotlivé splátky splácať, pretože u oneskorených splátok potom naskakuje dosť veľké penále..

 

Ak budete ručiť svojim majetkom a nebudete môcť riadne splácať, môže sa stať že sa stanete ľahkou obete súkromného exekútora.

 

Požiadajte o pôžičku už dnes:

 

 

 

<< krátkodobá pôžička                                                                                                 dostupné pôžičky >>

 

Krátkodobá pôžička je pôžička s výrazne krátkou dobou splácania.                    Dostupné pôžičky sú bezúčelové pôžičky načokoľvek.