Pôžičky Hypotéky Úvery

Spolupracujeme:
Najlepšia hypotéka

 

 

 

 

 

 

Povinné zmluvné poistenie - PZP

Pôžičky pre nezamestnaných

 


 

Ľudia sa dnes častokrát ocitnú v situácii, keď ich strata zamestnania zaženie takpovediac do kúta. Aj keď sa aj bez zamestnania dokážu prehrízť, akonáhle sa náhodou vyskytne problém v podobe pokazeného auta alebo práčky, stáva sa to pre nich neriešiteľnou záležitosťou pretože nie su peniaze na zvyš. A práve v takejto chvíli sa záchranou stávajú tzv. pôžičky pre nezamestnaných. Pred využitím týchto pôžičiek si treba ale rozmyslieť pár vecí.

 

Požiadajte o pôžičku:

 

 

 

Keďže ide o pôžičku, nie je potrebné potvrdenie príjmu. Z tohoto nám ďalej vyplýva, že takýto druh pôžičiek vám budú poskytovať len nebankové subjekty. Okrem toho, že pri takejto pôžičke netreba potvrdzovať príjem, jej ďalšou výhodou je takmer okamžité vybavenie, často krát v priebehu pár hodín, a to aj priamo z pohodlia domova, cez internet alebo po telefóne.

 

Nie je potrebné dokladanie príjmu

V finančnej terminológii sa jedná vlastne o nebankový úver bez potvrdenia príjmu. Toto upresnenie bez potvrdenia príjmu znamená, že prakticky každému, kto o túto pôžičku požiada, je poskytnutá.

 

Netreba ale zabúdať, že nebankový sektor má podstatne vyššie úrokové sadzby a prísnejšie podmienky zmlúv.

 

Kvalitné spoločnosti?

Žiadateľ by mal veľmi starostlivo vyberať medzi spoločnosťami a súkromnými investormi, keďže sa na našom finančnom trhu vyskytuje celá rada nesolídnych spoločností, ktoré aj v prípade jedinej oneskorenej platby, sú schopné vymáhať pohľadávky v podstatne väčšej výške, ako je nesplatený dlh. Preto je skutočne veľmi dôležité si poctivo prečítať zmluvné podmienky k pôžičke. A až potom ju podpísať.

 

Okamžité peniaze na účte

Peniaze sú v podstate okamžite pripísané na účet a je možné ich ihneď využívať. Tieto peniaze a pôžičky sú bezúčelové, takže s nimi môže ich majiteľ narábať podľa ľubovôle.

 

Čím sa ručí

Zvyčajne však poskytovatelia týchto pôžičiek požadujú určitú formu ručenia, pretože to je ich jediná záruka, že v prípade problémov s klientom sa domôžu svojich pohľadávok. Ručí sa teda hnuteľný alebo nehnuteľný majetok, najčastejšie je to auto alebo dom.

 

 

 

<< pôžička pre ženy na materskej                                                            pôžička pre podnikateľov >>

 

Ženy na materskej dovolenke sú veľmi rizikovou skupinou.             Pôžička pre živnostníkov sa používa na preklenutie ťažkého obdobia.