Pôžičky Hypotéky Úvery

Spolupracujeme:
Najlepšia hypotéka

 

 

 

 

 

 

Povinné zmluvné poistenie - PZP

Najlepšie pôžičky na slovensku

 


 

Ked budete chcieť auto, tak nikdy nie na leasing ale zoberte si radšej úver..

 

Ak si zoberiete na kúpu auta úver, tak ste majiteľom auta ihneď, zatiaľ čo pri leasingu nie.. Ak pri vybavovaní všetko prebehne hladko tak nebudete mať žiadny problém s jeho získaním. 

 

Avšak napr. pri nehode/krádeži ide plnenie z poistovne hneď leasingovej spoločnosti, takže človeku neostane ani auto ani peniaze.

 

Nakoniec po skončeni leasingu treba vykonať este prepis majiteľa vozidla na inšpektoráte, čo je ďalšia administratívna činnosť naviac.

 

U leasingu je ale výhoda v tom, že od určitej akontácie netreba dokladovať príjem. Napr. keď sa rozbieha firma, o úvere sa banka bude bavit až po 12 mesiacoch existencie a aj to podľa daňového priznania, leasingovým spoločnostiam stačí cca 20 % akontácia.

 

Čiže najlepšia pôžička je taká, ktorá má parametre, aké presne potrebujete. Samozrejme vždy je potrebné so dobre premyslieť na aký účel ju chcete použiť. Najrýchlejšie pôžičky môžu byť fajn, ale nie vždy je to pravidlo.

 

 

Požiadajte o pôžičku už dnes:

 

 

 

<< nová pôžička                                                                                                 najrýchlejšia pôžička >>

 

Nové pôžičky je možné využiť na čokoľvek.                                                Najrýchlejšie pôžičky sú v dnešnej dobe veľmi obľúbené.