Pôžičky Hypotéky Úvery

Ferratum pôžičky

Rýchla pôžička do 350 €.

  • Pôžičku získate bez potvrdenia o príjme.

  • Schválenie pôžičky Vám potvrdí SMS správa.

  • Pôžičky Ferratum využilo už vyše milión ľudí.

 

Ferratum pôžičky sú rýchle pôžičky bez ručenia poskytované dospelým osobám bez záznamu v nebankovom alebo bankovom registri. Výška Ferratum pôžičky je od 25 do 350 €. Splatnosť pôžičky je 15 alebo 30 dní odo dňa doručenia peňazí. Údaje potrebné pre realizáciu platobného príkazu Vám budú oznámené po schválení pôžičky. Ročná percentuálna miera nákladov pri 15-dňovej pôžičke je 22710,96 %, pri 30-dňovej pôžičke je 4933,41 %.

 

Vybavenie pôžičky Ferratum

 

Po vyplnení online žiadosti o poskytnutie Ferratum pôžičky Vám bude na Vaše telefónne číslo, ktoré ste uviedli v žiadosti o pôžičku, zaslaná SMS správa s odpoveďou, či bola Vaša pôžička schválená. V prípade schválenia pôžičky Vám budú peniaze zaslané prostredníctvom poštovej poukážky na adresu Vášho trvalého bydliska. Ak ste opakovaný zákazník, pôžička môže byť zaslaná priamo na Váš bankový účet.

 

Ak o pôžičku Ferratum žiadate prvýkrát, Ferratum Vám vytvorí Váš osobný účet, na ktorý Vám pošle písomnú zmluvu o pôžičke a všetky ostatné dokumenty. V SMS správe zároveň obdržíte prístupové údaje k Vášmu účtu (meno a heslo). Ak Vám už v minulosti bol osobný účet zriadený, ostáva naďalej v platnosti a potrebné dokumenty obdržíte naň.

 

Predĺženie doby splatnosti pôžičky Ferratum

 

Máte právo požiadať o predĺženie doby splatnosti pôžičky Ferratum. Ak je žiadosť schválená, splatnosť pôžičky sa predlžuje o 15 dní. Každú pôžičku je možné predĺžiť najviac dvakrát za sebou. Poplatok za predĺženie doby splatnosti 15-dňovej pôžičky je vo výške od 4 € (pri pôžičke 25 €) do 38 € (pri pôžičke 250 €). Pri pôžičkách s 30-dňovou splatnosťou je výška poplatku za predĺženie doby splatnosti pôžičky od 15 do 53 € v závislosti od výšky pôžičky.

 

Ak by ste pôžičku nesplatili v dohodnutom termíne, spoločnosť Ferratum má právo účtovať úrok z omeškania, ktorý sa vypočíta z dlžnej čiastky. Na pôžičky sa vzťahuje úrok z omeškania 5 % ročne. Spoločnosť Ferratum má ďalej nárok požadovať náhradu všetkých vzniknutých škôd a nákladov za predpokladu, že uvedený nárok povoľujú príslušné právne predpisy.

 

Poskytovateľ pôžičky Ferratum

 

Poskytovateľom pôžičky je Ferratum Bank Ltd, 14 High Street, Sliema SLM 1551, Malta; pobočka na Slovensku: Jakubovo námestie 19, 811 09 Bratislava.